Rubinvörös
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rubinvörös

.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
The Staff
Glynnis Trinder Staff11
Glynnis Trinder
Annabell de Villers
Rose Marywett
Chatbox
Glynnis Trinder Cbox10
Sisters
Glynnis Trinder Sister10 ide fognak kerülni a kiemelt társoldalak
Legutóbbi témák
» Gwendolyn Shepheard
Glynnis Trinder Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 7:30 am by Glynnis Trinder

» Testvérblogunk
Glynnis Trinder Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 3:44 am by Glynnis Trinder

» Saját hirdetésünk
Glynnis Trinder Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 8:05 am by Glynnis Trinder

» Dr. House
Glynnis Trinder Icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 10:06 am by Annabell de Villers

» Hurts so Good!
Glynnis Trinder Icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 2:57 am by Annabell de Villers

» Játszótárs kerestetik..
Glynnis Trinder Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:29 pm by Annabell de Villers

» Nem leszek itt...
Glynnis Trinder Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:43 am by Glynnis Trinder

» Csoport leírások
Glynnis Trinder Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 2:52 am by Annabell de Villers

» Tizenkettek köre készül
Glynnis Trinder Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 1:32 pm by Glynnis Trinder


 

 Glynnis Trinder

Go down 
SzerzőÜzenet
Glynnis Trinder
Admin
Glynnis Trinder


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2012. Apr. 06.

Glynnis Trinder Empty
TémanyitásTárgy: Glynnis Trinder   Glynnis Trinder Icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 1:21 pm


Glynnis Trinder

titulus


Idegesen kopogattam a jegyzetfüzetemen a tollal. Semmi, egy ötlet, egy fránya pletyka, de még egy kósza hír se. Egyszerűen SEMMI! Csak a hatalmas üresség tátongott, mázsás súlyával vállamon Mégis tudtam az ötlet megszületésének pillaatában köddé válik mintha sose létezett volna. Látom is a szalagcímet: IHLET HIÁNY MIATT ELMARAD, AZ ÚJSÁG EHETI SZÁMA! majd még hozzá teszi az árus KÉREM KEDVES OLVASÓINKAT NE NEKÜNK FEJEZZÉK KI A FELHÁBORODÁSUKAT, ÉS SEGÍTSENEK ÁTVÉSZELNI EZT A VÁLSÁGOST IDŐSZAKOT AZ ÍRÓNAK! Csak hogy a valóságban erről nem lehet cikket írni s ez csak eléggé elvadult fantáziám szüleménye. És ekkor jön el az a pont amikor oda merészkedek a mélyen elzárt, lakattal lezárt dobozomhoz amiben oly elvetemült ötleteimet tárolom, hogy biztos vagyok benne teljesen őrülten, eszelősnek néznének és diliházba csuknának, vagy – ami számomra a rosszabb eset – teljesen hülyének és ha ezekből az ötletekből feldolgozott cikkel járulnék a nyomtató felé, egyszerűen csak ki nevetnének és én felségesen paradicsom színre váltanék, majd elrohannék. Csodás mondhatom csodás! Mégis ennek a doboznak a tartalmát kutatom, csukott szemmel és a legvastagabb köteget húzom ki amin neves egyszerűséggel annyi áll: IDŐUTAZÁS!

Megbugyantál, hallod?! Vagy napszúrást kaptál az esős Londonban, vagy tudom is én mit, de ez egyszerűen ostoba és felettébb felesleges lépés! Tudnak várni még egy hetet, és mégis bekopogsz! Ááá és már magamban beszélek, komolyan elment az eszem.


Család

árulj el egy kicsit a családodi életedről, szüleidről testvéridről, esetleg a szerelmedről... és minden ilyesmi

1989. augusztus 13. / London; 23 ; Glyn; emberek


Vissza az elejére Go down
http://rubyred.lovelyforum.net
 
Glynnis Trinder
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rubinvörös :: Karakterek :: Élettörténetek :: Élettörténetek :: Félkész Élettörténetek-
Ugrás: