Rubinvörös
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rubinvörös

.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
The Staff
A staff                                            Staff11
Glynnis Trinder
Annabell de Villers
Rose Marywett
Chatbox
A staff                                            Cbox10
Sisters
A staff                                            Sister10 ide fognak kerülni a kiemelt társoldalak
Legutóbbi témák
» Gwendolyn Shepheard
A staff                                            Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 7:30 am by Glynnis Trinder

» Testvérblogunk
A staff                                            Icon_minitimePént. Szept. 28, 2012 3:44 am by Glynnis Trinder

» Saját hirdetésünk
A staff                                            Icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 8:05 am by Glynnis Trinder

» Dr. House
A staff                                            Icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 10:06 am by Annabell de Villers

» Hurts so Good!
A staff                                            Icon_minitimePént. Aug. 03, 2012 2:57 am by Annabell de Villers

» Játszótárs kerestetik..
A staff                                            Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:29 pm by Annabell de Villers

» Nem leszek itt...
A staff                                            Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:43 am by Glynnis Trinder

» Csoport leírások
A staff                                            Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 2:52 am by Annabell de Villers

» Tizenkettek köre készül
A staff                                            Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 1:32 pm by Glynnis Trinder


 

 A staff

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Glynnis Trinder
Admin
Glynnis Trinder


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2012. Apr. 06.

A staff                                            Empty



A hozzászólást Glynnis Trinder összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 28, 2012 8:08 am-kor.
TémanyitásTárgy: A staff    A staff                                            Icon_minitimePént. Júl. 27, 2012 3:07 pm


Glynnis Trinder



Éjjeli bagoly


Hát sziaa!
Glyn vagyok az egyik admin néni. Szerintem kedves és türelmes vagyok mindenkivel, de megkövetelem, hogy a fórum tagjai betartsák a szabályokat. Bármiben segítek bátran fordulj hozzám, kódokkal, képekkel, magával a fórumal való gondokban is. Vannak olyan pillanataim amikor biztos, hogy a pokolba fogsz kívánni, mert nyakig állsz a csillámporban - ez egy hozott dolog, sajnos mára mánia - , vagy mert éppen kicsikét, hát... fogalmazzunk úgy hogy nem éppen legnormálisabb énemmel találkozol szembe. Sok hasonlósággal található köztem és a karakter jelemében, amiről csak most így a félig kész ET-met bámulva szerzek tudomást... Ó és éppen hajnali 4 kor pöntyögöm ezt a kis szöveget, tehát lehet, hogy nem a legértelmesebb. Ez a másik, hát általában nyáron hajnalig itt vagyok mert elég nehezen alszom. Hogyha a "gyerekemet" - azaz olyan cannont viszel aki az én fejemből pattant ki - akkor ha karakter hű vagy imádlak, de ha eltorzítod a gyerekem akkor neked annyi és és menekülj! Különben mindenkit nagyon szeretek aki regisztrál, mert akkor hasonló az érdeklődési körünk. Így tehát osztozom Annával azon az álláspontján, hogy gyere fel chatre mert harapni nem fogunk és szeretünk veletek beszélgetni.
Most elég sok helyen játszom, ez nem jellemző rám.
Így végső soron szeretném még elmondani, hogy mindig segítek hogyha kérdezel, másik oldallal is kapcsolatban, oh és kérlek ne kíméletek, ha kép kel akkor én mindig itt vagyok! (gifekhez nagyon nem értek)
Vissza az elejére Go down
http://rubyred.lovelyforum.net
Annabell de Villers
Admin
Annabell de Villers


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Apr. 06.
Age : 30
Tartózkodási hely : London

A staff                                            Empty

TémanyitásTárgy: Re: A staff    A staff                                            Icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 2:28 am


Annabell de Villers



Nappali pillangó


Sziaaa miaaa!

Én Annabell (Glyn: Annus-nyuszi a neve, Annus-nyusziiiii) vagyok a másik adnim, de szigorúan nem néni, mert attól idegrohamit kapok, ha néniznek. Mindent összevetve én is kedves vagyok és elnéző, de a fórumon való szabályszegést én se bírom. Glynnel ellentétben én abszolút nem vagyok türelmes, na jó, egy kicsi azért szorult belém, de nem sok.
Azt viszont tudnotok kell, hogy vannak pillanataim - nem sokszor -, amikor teljesen ideg vagyok és hisztizek. Ilyenkor jobb 1 km-es körzetben elkerülni, nehogy te legyél a hibás, holott semmit se tettél. Persze, mint említettem ez ritka, de megesik velem, mint minden emberrel. Én még azt is érdemesnek tartom megemlíteni, hogy én nem hasonlítok a karakteremre, pedig szeretnék. Én nagyon kényes vagyok arra, hogy valamilyen szinten megismerjem az oldalon játszó játékosokat, így, ha egy mód van rá, és regisztrálsz, akkor jelenj meg a Cheten, ne félj, nem harapunk.
Jaj, és ha velem szeretnél beszélni, akkor nyáron többnyire 15 órától szinte folyamatosan elérhető vagyok egészen éjfélig. Sajnos tovább nem igen maradhatok fenn, mivel itthon szülői terror uralkodik, bár ha azt veszem, szerintem hajnali kettőnél amúgy se bírnám tovább, persze előbb ezt ki kéne próbálni.
Végezetül, ha valamit nem értesz és segítség kell, akkor nyugodtan fordulj hozzám. Előre szólok, a HTML kódokhoz nem igen értek, valamint képszerkesztésben se vagyok valami nagy isten (az inkább Glyn), de ha esetleg avatarra van szükséged és azzal nyugodtan zaklathatsz. Azt még én is meg tudom csinálni.
Vissza az elejére Go down
 
A staff
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Rubinvörös :: Kezdetek :: Alapok-
Ugrás: